Novinky o SEO Profesionál Toolbar

14/10/10 - Firefox: Realeasnuli jsme novou verzi 1.1.0, která zaznamenává počet zaindexovaných stránek a zobrazuje pomocí grafu.

25/08/10 - Chrome: Nová verze 1.1.2 fix - počet indexovaných stránek je teď ukládán a zobrazen pouze pro doménu.

07/06/10 - Chrome: Nová verze 1.1.1 přináší novou funkci - zaznamenávání počtu zaindexovaných stránek pro danou doménu, podobně jako tomu je u ranků.

26/03/10 - Chrome: Máme tu první ostrou verzi jak jinak než s číslem 1.0.0. V této verzi bylo doladěno grafické rozhraní, přidali jsme více relevantních odkazů (MajesticSEO a LinkScape analýza) a další drobné maličkosti.

11/03/10 - Chrome: Došlo k aktualizaci, momentálně je ke stažení verze 0.9.0. V této verzi již můžete na ukazateli sledovat jak Pagerank tak S-rank pomocí "badge display" funkce, kterou naleznete v nastavení. Navíc přibyla funkce "Zvýraznit" nebo-li "Highlight", stejná funkce jako je u Firefox verze.

05/03/10 - Potom co Google umožnil tvorbu addonů pro svůj relativně nový vyhledávač Chrome, jsme se rozhodli přizpůsobit SEO Profesionál Toolbar právě pro tento prohlížeč a poskytnout uživatelům Chrome možnost používat stejný nástroj jako Firefox uživatelé. První BETA verzi jsme očíslovali 0.8.1 a je již ke stažení z Chrome Extensions.

28/01/10 - Dnes došlo k publikaci takové magické verze - 1.0.0. V této verzi jsme odstranili veškeré chybičky, které bránili v dokonalém fungování našeho SEO Profesionál Toolbar.

Verze 1.0.0. je již plně funkční na MacOSX, v předchozí verzi byl problém v upravování vlastních odkazů v menu. Ve verzi 0.9.9. byl také problém s zobrazováním odkazů z Yahoo kvůli jejich limitovaném API. Přestali jsme používat Yahoo API a tento problém obešli, tudíž ve verzi 1.0.0. už na tento bug nenarazíte.

24/11/09 - Nová aktualizace doplňku - v.0.9.6., opraveno pár drobných chyb týkající se zejména výchozích odkazů a sledování ranků u specifických webů. V sekci nastavení > odkazy pak i zmáčkněte RESET.

13/11/09 - Dnes byl zadán požadavek pro úplné zveřejnění doplňku.

12/11/09 - SEO Profesionál Toolbar je publikován na addons.mozilla.org.

10/11/09 - Připravuje se spuštění addonu pro veřejnost.


Novinky o doplňku

07/12/11

Nový partner: Po ukončení aktivity systému Yahoo! Site Explorer jsme našli nového vhodného partnera, kterým se stala společnost MajesticSEO, která patří mezi špičku v tomto zaměření. Nová verze 1.3.0. čeká na schválení, nicméně, vy si již můžete stáhnout neoficiální verzi

11/10/11

Firefox & Chrome: Google změnil způsob, kterým kontrolujeme hodnotu Pagerank. To je důvod proč za poslední týden nefunguje kontrola Pagerank a nic se Vám nezobrazuje. Změně jsme se přispůsobili a v pátek vydali nové updaty, Chrome je již oficiálně ke stažení, Firefox verze čeká na schválení na Mozilla Addons. Nicméně, tato zatím neschválená verze je již ke stažení.

Líbí se Vám tento nástroj?

Novinky, úpravy a vydání nových verzí můžete sledovat pomocí Twitteru nebo přímo na naší Facebookové stránce v sekci diskuze, kde můžeme společně rozvíjet debaty o funkcích add-onu. Facebook bude sloužit i jako místo k podpoře.

Popřípadě nám můžete zanechat vzkaz skrze náš formulář.

      


Zašlete nám poptávku ohledně našich služebSpacer between two boxes

Kontaktujte nás

Follow us

Pridej si nas na FaceBook Follow our TwitterGEO: 50.004869, 14.572117

Pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash player. Stáhněte si ho a nainstalujte. Adobe Flash Player

SEO - Profesionál.cz (Profesionální služby v oblasti SEO a Internetového marketingu)
Logo SEO Profesional