Google Analytics (GA) služby

Jako certifikovaný specialista na Google Analytics Vám nabízíme řadu služeb v nastavení a implementaci Google Analytics, software od společnosti Google, skrze který máte možnost monitorovat každý pohyb každého uživatele na Vašich stránkách. Google Analytics je špičkový software pro auditování provozu na Vašem webu.

Google Analytics logo

Co Vám může Google Analytics nabídnout?

 • Informace o návštěvnících;
 • zdroje provozu (jde o návštěvu přímou, z vyhledávačů, nebo z odkazujících stránek?);
 • vizualizace cesty uživatelů;
 • cestování uživatelů (nejpopulárnější obsah, hlavní vstupy a výstupy stránky);
 • sledování událostí (stažení souborů, přehrávání videí);
 • ROI placených kampaní Google Adwords;
 • měření cílů neboli konverzí (hodnota cíle, konverzní poměr);
 • editaci reportů podle Vašeho gusta;
 • export reportů do PDF, XML, Excel a CSV;
 • zasílání reportů na e-mail;
 • propojení účtu…


…a spoustu dalších funkcí, které se dají využít v tomto technologicky vyspělém produktu.


Jak Vám můžeme pomoci my

Jako konzultační a marketingová firma zaměřující se hlavně na internet jsme Vám schopni nabídnout tyto služby týkající se Google Analytics:

Implementace

Pomůžeme Vám správně implementovat Google Analytics kód do Vašich stránek tak, abyste neztratili velikou část dat. Více jak polovina uživatelů, kteří se pokoušejí o implementaci vlastní rukou, selhávají a tím je jejich vyhodnocování výrazně rozmazáno.

Nastavení

Nastavení Google Analytics může být obtížné, obzvlášť pokud chystáte nebo vlastníte web, který je rozdělen do mnoha subdomén či sekcí, které targetujete na rozdílné uživatele.

Jako odborníci na Google Analytics Vám nastavíme účet tak, abyste mohli jednoduše sledovat důležité dění na Vašich stránkách a popř. chování uživatelů na celém webu včetně subdomén. Nebo budete mít zájem nastavit účet tak, aby i Vaši kolegové mohli sledovat návštěvnost ze svého Google účtu; účty lze propojit a máte možnost i automatického odesílání reportů na nastavené e-maily.


Rozšířené funkce Google Analytics

Google Analytics je velice komplexní program, který nabízí opravdu mnoho možností a funkcí. Potenciál tohoto programu lze využít pomocí rozšířených funkcí, jako je například měření konverzí, segmentace uživatelů, filtrování dat, elektronický obchod (kde můžete sledovat tržby, počet konverzí, transakce, účinnost produktů, průměrné hodnoty atd.), monitoring interního vyhledání (např. způsob, jakým uživatelé používají Váš vyhledávač), propojení s Google AdWords atd. Nastavíme Vám Vaše GA profily a účty podle Vašeho gusta.

GA - Google Analytics návštěvnost

Audit a kontinuální vyhodnocování návštěvnosti

Auditování a vyhodnocování náštěvnosti je naším denním šálkem čaje. V této oblasti excelujeme svými znalostmi a zkušenosti a na základě toho zlepšujeme použitelnost a optimálnost internetových stránek.

Pomocí dat z Google Analytics dokážeme vyhodnotit, zdali jsou Vaše stránky dostatečně lákavé a přitažlivé nebo jestli jsou korektně targetované na určitou cílovou skupinu.

Předejte nám své statistiky z GA a my Vám zpracujeme odborný posudek, popřípadě si nás najměte na kontinuální vyhodnocování náštěvnosti, je to pro Vás možnost dosažení větších úspěchů v rozrůstajícím se světě internetu.

Prokonzultujte GA služby s naším profesionálem ještě dnes!


Novinky / Tiskové zprávy

08.03.

S největší sociální sítí na světě Facebook máme nyní velké zkušenosti a rozhodli jsme se Vám nabídnout naše služby. Více informace zjistíte přímo na stránce dedikované Facebook reklamě.

Blog zakladatele projektu

Wordpress pro iPhoneJednoduchá rada jak vytvořit hodnotný obsah. Není to alchymie.

Obsah je a vždycky bude nejdůležitější součástí celého internetového marketingu.


Zašlete nám poptávku ohledně našich služebSpacer between two boxes

Kontaktujte nás

Follow us

Pridej si nas na FaceBook Follow our TwitterGEO: 50.004869, 14.572117

Pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash player. Stáhněte si ho a nainstalujte. Adobe Flash Player

SEO - Profesionál.cz (Profesionální služby v oblasti SEO a Internetového marketingu)
Logo SEO Profesional